HKF Fuarcılık A.Ş.
; Türkiyede dünya standartlarında kaliteli uluslararası ihtisas fuarları düzenlemek ve diğer belirli ülkelerdeki ünlü fuarlara Türk firmaların katılımını organize etmek amacı ile kurulmuştur.

HKF Fuarcılık A.Ş., dünyanın önde gelen fuarcılık ve medya kuruluşlarından olan Hollanda kökenli VNU Exhibitions Europe konsorsiyumuna ait, uluslararası tescilli marka ihtisas fuarlarını, münhasıran lisanslı olarak, Türkiyede organize etmektedir.

HKF Fuarcılık A.Ş., Dünya Fuar Organizasyonları Derneği UFİ'nin tam üyesidir. HKF Fuarcılık A.Ş.nin UFI üyesi olmasının yanı sıra, HKFnin organize ettiği Gıda Teknolojileri Uluslararası İhtisas Fuarı FOTEG İSTANBUL, Tavukçuluk ve Teknolojileri Uluslararası İhtisas Fuarı VIV TURKEY, Hayvancılık ve Teknolojileri Uluslararası İhtisas Fuarı ANIMALIA İSTANBUL, Otobüs Endüstrisi ve Yan Sanayii Uluslararası İhtisas Fuarı BUSWORLD TURKEY, UFİ tarafından yapılan denetimler sonucu, UFİ Onaylı Fuar (UFI Approved Event) sıfatını taşımaya hak kazanmıştır.

HKF Fuarcılık A.Ş., organize ettiği tüm fuarlarda, yerli ve yabancı olmak üzere uluslararası düzeyde katılımcılarla, hedefli şekilde davet edilen ziyaretçilerin bir araya geldikleri, en güncel sektörel gelişmelerin ve teknolojilerin sunulduğu, bilimsel forumların yer aldığı, kısacası tüm sektör profesyonellerinin, mutlaka maddi ya da manevi kazanç sağlayacağı, tam anlamıyla gerçek uluslararası organizasyonlara imza atmayı hedeflemektedir.

HKF Fuarcılık A.Ş., her biri uzmanlık konularında deneyimli ve dinamik kadrosu ile; çağdaş, evrensel fuarcılık sektöründe uluslararası düzeyde yer almayı ilke edinmiştir. Şirketimizin ve fuarlarımızın, fuarcılıkta en yüksek kalite simgesi olan UFİ onayını alması ile, bu ilke doğrultusunda, uluslararası düzeyde en önemli amaca ulaşılmıştır.

English